Тримати голову в холоді, а ноги в теплі радить старовинна народна мудрість. Цієї ж думки дотримуються і медичні працівники. А трикотажна індустрія чітко дотримується цих рекомендацій, створюючи інноваційні та практичні елементи одягу для ніг. Одним з них є термошкарпетки. Але при тому, що вже не перший рік вони знайомі вітчизняним споживачам, не всі з них розуміють, чим відрізняються термошкарпетки від звичайних зразків.

 

 

Основні відмінності і ознаки термошкарпеток


Основне призначення сучасних елементів гардероба для ніг - це підтримка комфортного температурного мікроклімату. Але хіба не цієї ж мети служать і звичайні шкарпетки - вовняні, з овечої пряжі, льону або бавовняні екземпляри? Для порівняння пропонується 5 особливостей, які вказують на те, в чому відмінності термошкарпеток:

 

  • вони краще справляються із завданням збереження тепла - завдяки особливій комірчастої структурі переплетення волокон тканина термоносков повністю утримує виділяється тілом тепло в районі шкіри;
  • вони більш зносостійкі, особливо в місцях максимального навантаження - на п'ятах і шкарпетках, завдяки чому матеріал не стоншується і продовжує зберігати свої функції;
  • вони виготовляються з матеріалів, здатних пропускати надлишкову вологість назовні тканини, і цієї ж мети служить особлива технологія плетіння ниток;
  • вони не провокують перегрівання шкіри завдяки відведенню зайвого тепла від ноги через пористу структуру;
  • вони абсолютно комфортні при носінні - не натирають зовнішніми швами шкіру, не провокують роздратування і висип.

 

Крім того більшість сучасних моделей у відгуках про термошкарпетки відзначені як вироби, що володіють антибактеріальним ефектом, особливо це стосується зразків з синтетичних тканин.

 

 

Опис переваг термошкарпеток

 

Щоб краще розуміти суть термоносков, що це таке і ключові переваги, було б добре хоча б раз приміряти такий виріб. Вони відрізняються ідеальною комфортністю. Тканина для їх виробництва має один з головних переваг - еластичністю. Це дозволяє термоноском щільно облягати ногу, не сповзати з неї при активній ходьбі або заняттях бігом.


Термошкарпетки не тільки утримують тепло біля шкіри, але і не промерзають самі, не пропускають низькі температури до ніг.


Ще одне їх перевага актуально для людей, які страждають захворюваннями кровоносних судин і шкіри - варикозом, варикоцеле, дерматитом, акне, витончення стінок капілярів, склерозом вен, тромбофлебітом, шкірними новоутвореннями. Підтримуючи мікроклімат шкіри, і створюючи згубні умови для патологічної мікрофлори, термошкарпетки сприяють санітарії, гігієни та підтримання фізіологічних норм.


Цікаво зауважити і те, як працюють термошкарпетки щодо традиційної проблеми для людей з гіпергідрозом. При рясному потінні вони пригнічують розвиток бактерій, які розмножуються в умовах рясно виділяється поту і створюють неприємні запахи. Тому і самі такі шкарпетки здаються завжди свіжими.


З чого зроблені термошкарпетки?


Якщо комусь може здатися, що такими властивостями можуть володіти тільки модифіковані тканини або полімерні волокна з агресивними характеристиками - це буде найбільшим помилкою.
У складі термоносков використовуються натуральні матеріали - вовна, бавовна, льон, віскоза. Такі моделі краще зберігають тепло. Застосування в складі термоносков синтетики - поліестеру, акрилу, мікрофібри, поліпропілену, еластану та інших - забезпечує якісне відведення вологості. Завдяки цьому ноги завжди залишаються сухими і, отже - містяться в теплі.


Так що можна чітко побачити, в чому відмінності термоносков від звичайних традиційних моделей. При своїй екологічності, безпеки і довговічності вони набагато краще справляються з покладеної завданням по підтримці ніг у теплі, на що і вказує згадана на початку прислів'я.