Вагітність - це унікальний час в житті жінки. В організмі відбуваються різні процеси, внаслідок чого змінюється фігура. Дивним чином зростає животик, в якому розвивається крихітний чоловічок. Тому багатьох майбутніх мам цікавить питання: як правильно підібрати нижню білизну?


Чи потрібно купувати білизну для вагітних?


Деякі вважають, що такий предмет гардероба не обов'язково міняти. Думають, що досить купити моделі на розмір більше і все. Однак, такий підхід не зовсім правильний. Під час вагітності, жінка набирає вагу, її животик росте, а кожна груди набирає близько 500 грам. Дані зміни дещо відрізняються від звичайного набору ваги. У такий період необхідно забезпечити якісну підтримку молочних залоз, органів малого таза, спини і ніг, щоб уникнути небажаних наслідків для здоров'я.


У зв'язку з цим була розроблена лінія спеціального нижньої білизни для вагітних. Воно пошито таким чином, щоб підтримувати поступово збільшуються животик і груди. Крім того, такі вироби знімають втому, набрякі і допомагають правильно розподілити навантаження. Тому, краще в такий особливий момент життя не економити на даний предмет туалету. Тим більше, що це білизна в нагоді під час годування, а також буде незамінним після пологів за допомогою кесаревого.


Що слід врахувати при покупці?


Для початку потрібно зрозуміти, які саме моделі ви хочете придбати. Найбільш ходовими є:


• трусики,
• бюстгальтери,
• колготки
• і бандажі.


Трусики бувають різної посадки. Одні мають низьку талію спереду (щоб не чинити тиску на живіт) і високу посадку ззаду (підтримуючи область спини). Інші зроблені із завищеною талією. Такий фасон допомагає повністю підтримувати, як сам зростаючий животик, так м'язи спини.


Вирішуючи яку білизну носити при вагітності, обов'язково зверніть увагу на бюстгальтер. Груди жінки, в цей період, знаходиться в постійному зростанні, протягом усього дня. Вважається, що за весь період вона збільшується, в середньому, на два розміри. Щоб уникнути зайвого навантаження на спину і розтяжок на самих грудей, варто придбати спеціалізований ліфчик. Він повинен бути з широкими бретелями і мати регулювання. Добре, коли пояс на таких бюстгальтерах щільний, а не вільний. Тоді можна уникнути зайвого навантаження на плечі і шию. Все це посприяє красивому зовнішньому вигляду і заощадження форм молочних залоз після пологів. Дані бюстгальтери шиються таким чином, що молочні залози не передавлюються і можуть повноцінно дихати.


Зі збільшенням живота, зростає навантаження на ноги жінка. Через це, можуть з'являтися павутинки з кровоносних судин і розвинутися варикоз. Щоб уникнути таких наслідків краще обзавестися спеціальними колготками для вагітних. Вони прекрасно фіксують ніжку і мають необхідні вставки як для живота, так і для спини.


До третього триместру радять купувати бандаж. У слідстві великої ваги в області живота, можуть з'явитися болі в попереку. З таким навантаженням прекрасно справляються дані моделі, тим самим фіксуючи сам животик, щоб малюк міг повноцінно розвиватися.


Вирішуючи, як правильно вибрати нижню білизну для вагітних, зверніть особливу увагу на розмір. Ні в якому разі не можна купувати тісні моделі, які надмірно стискають тіло. З іншого боку не варто купувати вироби на виріст. Дана лінія білизни шиється з урахуванням того, що форми змінюються і збільшуються. Тому, краще скористайтеся послугами консультантів, які допоможуть вам підібрати розмір актуальний на конкретний період вагітності.