Багатьом представницям жіночої статі дуже подобається такий вид одягу, як боді. Його використовують не тільки при заняттях спортом, але і в повсякденному житті, на роботі і вирушаючи на побачення. Однак потрібно вміти не тільки купити якісну модель, але і правильно надалі за нею доглядати. Від цього буде залежати, як довго ви зможете носити вподобану вам річ.

 

 

Корисні рекомендації


Кожному з нас доводиться досить часто прати свої речі. І в цьому немає нічого не звичайного. З появою пральних машин автомат, довгі водні процедури йдуть у небуття. Однак, деякі речі вимагають особливої ​​уважності. Тому давайте обговоримо що потрібно врахувати, коли вирішуємо, як прати боді. Перш за все слід:


• вивчити етикетку,
• вибрати миючий засіб
• і визначити колірну гаму.

 

Можливо, ви вже не раз стирали речі, створені з певного матеріалу. І все ж, набуваючи нового боді спочатку ознайомтеся з порадами виробника. Буває, що до складу виробу додаються синтетичні волокна або інші натуральні нитки. Це може істотно вплинути на метод прання. Крім того, в залежності від кольору можуть змінюватися рекомендації. Якщо ви придбали боді створене на 100% з бавовни, то воно здатне витримати високі температури. Моделі з віскози і шовку люблять більше прохолодну воду. Синтетичні і мереживні вироби не бажано прати у воді вище 40 градусів.


Намагайтеся вибирати засоби для делікатного прання. Завдяки їм вироби будуть більш приємними і м'якими на дотик. Для білих моделей не варто використовувати агресивних відбілювачів. Вони можуть пошкодити тканину і вплинути на колір.


Розділіть одяг за кольорами. Не варто прати боді нейтрального кольору з яскравим одягом. Ви можете зіпсувати відтінок і його складно буде відіпрати. Білі моделі періть тільки з білизною такого ж кольору. Інакше з'явитися сірий або жовтий тон.


Більшість виробів можна прати в пральній машині дотримуючись вказівок від виробника. Тільки намагайтеся вибирати «делікатний режим» або «ручне прання». Обороти при віджиманні бажано знизити до 800. Крім того, деякі вироби потрібно поміщати в спеціальний контейнер або мішечок для прання. Завдяки таким заходам обережності, гачки не зачепило за інший одяг і боді не зашкодить. Також воно не буде збирати ворс або волосся з іншого одягу знаходиться в барабані. Деякі примхливі матеріали і забарвлення взагалі краще прати окремо.


Як прати жіноче боді вручну?


Деякі речі настільки делікатні, що їх краще випрати руками. А хтось просто боїться зіпсувати свою дорогу, якісну модель.


Вирішуючи, при якій температурі прати боді, варто також вивчити етикетку. Після цього наберіть воду в таз і повністю розчиніть в ньому миючий засіб. Замочіть свій виріб на пів години. Потім прополощіть в декількох водах. Пам'ятайте, делікатне боді можна викручувати! Просто дайте воді трохи стекти, а потім викладіть його між двома рушниками щоб вони ввібрали воду. Щоб повністю висушити цю річ гардероба, можна розвісити її на сушінні, не використовуючи при цьому прищіпки.


Якщо потрібно відтерти пляму, тоді перед замочуванням натріть потрібне місце милом. Можна також скористатися не агресивним засобом для виведення плям. Під час прання можна потерти проблемне місце зі зворотного боку. Тільки не варто розтягувати боді, інакше воно може втратити свою форму. З мереживними моделями потрібно бути особливо акуратними. Стираючи бретельки можна скористатися старою зубною щіткою і також терти зі зворотного боку.