Чому купувати на Jiber вигідно

1. Ціни

Ми пропонуємо адекватне співвідношення ціни і якості одягу. Наш статус дозволяє нам встановлювати ціни, наближені до оптових. За ті ж гроші Ви зможете купити більше стильного одягу, ніж в роздробі.

2. Унікальний асортимент

jiber.com.ua - це інтернет-магазин, в якому для Вас зібрані тисячі модних товарів різних брендів. Тут Ви за кілька хвилин знайдете те, про що мріяли!

3. Якісно

Jiber шиється з тканин, виробництва Туреччини. Ми перевіряємо якість кожної одиниці товару, і готові підписатися під його якістю.

4. Зручно

У Jiber одяг не тільки яскравий і стильний, але і зручний. Завдяки правильним лекалам і якісному пошиттю, моделі ідеально сідають на фігуру. А наші фото в каталогах з різних ракурсів зроблять зручним Ваш пошук одягу.

5. Безкоштовна доставка по Україні

При замовленні товарів на суму від 1000 грн. доставка для Вас буде досконала безкоштовна!

6. Повернення без турбот!

Ви можете повернути вашу покупку протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Це просто! Надішліть речі з вашого замовлення на нашу адресу, попередньо повідомивши про своє рішення по телефону або відправивши електронного листа. Як тільки повернення буде отримано, ми відразу ж повернемо вам гроші або зробимо обмін на будь-яку іншу річ.