З настанням холодів все починають замислюватися про правильний вибір одягу. Важливо не тільки відчувати себе комфортно вдома або на роботі, але і в умовах холодної погоди. Хорошим варіантом на всі випадки життя послужить білизна з термоеффектом. Давайте обговоримо на що слід звернути увагу при покупці і подальшої шкарпетці.

 

Правильне використання даної одягу


Важливо врахувати, що головною особливістю такого білизни є швидке відведення вологи від вашого тіла, а також утримування теплих повітряних потоків. Тому потрібно носити термокомплекти виключно на голе тіло. Це означає, що не припустимо підчіплювати під кальсони - колготки або майку під термокофту. Дані вироби повинні стикатися безпосередньо з тілом, щоб здійснювати свої функції. Тому вирішуючи, як підібрати розмір жіночого термобілизни враховуйте цю особливість. Потрібно вибрати виріб, яке не буде притискати або стискати ваше тіло. З іншого боку, воно не повинно звисати або бовтатися, адже в такому разі не зможе виконати свою функцію. Щоб правильно визначити потрібний вам розмір зробіть деякі виміри, а саме: зростання, обхват грудей, талії і стегон. Потім порівняйте свої показники з розмірної таблицею наданої виробником.


Крім того, звертайте увагу на манеру пошиття, вподобаного вам вироби. Шви повинні бути рівними, плоскими і гладкими. Такий крій не викликатиме у вас дискомфорту навіть при тривалому носінні термокомплект.


Різновид різних матеріалів


На полицях магазинів представлений широкий асортимент всіляких моделей, що відрізняються своїм складом. Можна розділити всю термоодяг на три категорії. Вона шиється з:

  • синтетичних матеріалів,
  • натуральних
  • і змішаних.

 

Моделі, створені повністю з синтетичних волокон призначені для занять спортом і дуже активного проведення часу. Вони швидко вбирають вологу, що виходить із вашого організму і виводять її назовні. Завдяки цьому тіло залишається сухим і не переохолоджується.


Якщо ви шукайте термобілизна, яке зможе в добавок зігріти ваш організм, тоді варто віддати перевагу натуральним тканинам. Вироби з вовни мериноса чудово підійдуть для тривалого перебування в холодних приміщеннях або при мінусових температурах.


Однак, найпоширенішими є змішані моделі. Їх комбінують в різних пропорціях з натуральними і синтетичними волокнами. Завдяки такому поєднанню ці вироби відмінно підходять для щоденного використання в різних обставинах. Наприклад, вони допоможуть не переохолоджуватиметься на зупинці в очікуванні маршрутки, а потім не перегріта при поїздці в забитому автобусі.


Більш того, вирішуючи, як носити жіноча термобілизна, враховуйте принцип багатошаровості. Це не означає, що потрібно одягатися, як капуста. Навпаки, речей повинно бути небагато, але правильно підібраних. Другим шаром можуть послужити вироби з флісу. Вони відмінно зігрівають і в той же час зможуть допомогти вийти волозі наверх. А в ув'язненні потрібно придбати курточку на мембранної основі, щоб вся волога випаровувалася на вулицю. Якщо поверх термобілизни носити одяг, який не зможе виштовхнути вологу наверх, тоді в ньому не буде користі. Волога просто осяде на наступному шарі вашого одягу, в результаті чого утворюється парниковий ефект, і ви станете. Так що краще приділити цьому питанню належну увагу.


Якісні термокомплекти, боді, кофти, кальсони і інше можна знайти на сайті. Серед представлених кольорів і розмірів ви обов'язково зможете підібрати модель, що відповідає вашому смаку!