Турботливі батьки завжди стурбовані тим, як якісно одягнути своїх дітей. Особливо, коли справа стосується активного проведення часу або занять спортом. У такі моменти дітлахи особливо потіють і в результаті можуть швидко переохолоджуватися. А якщо в холодну погоду почнуть знімати курточки, тоді можуть і зовсім захворіти. Тому потрібно правильно підібрати одяг, що володіє термоеффектом, щоб при інтенсивних навантаженнях не переживати за своє чадо.

Дитяча термобілизна для занять спортом


Можна сказати, що всі діти в якійсь мірі спортсмени. Адже навіть якщо вони не ходять на додаткові секції, то із задоволенням ганяють у дворі в футбол, грають в сніжки, бігають в догонялки і багато інших активні ігри. Виходячи з цього батькам слід серйозно підійти до вибору термоодяг. Перш за все такі вироби повинні бути:

 

  • з правильно підібраного матеріалу,
  • щільно прилягати до тіла дитини
  • і відповідати пори року.

 

На сьогоднішній день увазі покупців представлений величезний вибір всіляких термоізделій, які відрізняються своїм складом. Головним достоїнством термобілизни є його здатність швидко відводити вологу від організму залишаючи тіло сухим і теплим. Однак різні матеріали виконують ці функції з різною швидкістю. Наприклад, моделі з натуральних тканин в процентному співвідношенні вбирають більше поту, ніж синтетичні. Тому їх прийнято використовувати для малорухомих занять. Як правило, дитяче спортивне термобілизна краще купувати з синтетичних волокон. Вони швидше за інших здатні вивести зайву вологу назовні, що допоможе уникнути переохолодження. Такі вироби особливо доречні при інтенсивних спортивних гуртках, таких як хокей або футбол. Якщо ваша дитина відвідує більш помірні секції, тоді можна розглянути комбіновані моделі. У них в різній мірі присутні натуральні і синтетичні волокна. Штучні пасма допоможуть швидше випаровувати потовиділення, в той час, як бавовна, віскоза або шерсть допоможуть зігрітися.


Пам'ятайте, що термобілизна буде працювати тільки при щільному приляганні до тіла вашої дитини. Воно має спеціальні плетіння, які допомагають виштовхнути вологу і створюють повітряний прошарок підтримуючи необхідний мікроклімат. Але такі функції можливі при повному приляганні. Якщо виріб буде звисати або бовтатися ці властивості просто не будуть працювати. Це не означає, що дана одяг повинен бути впритул. Її потрібно вільно одягати і знімати, а також виконувати будь-які нахили і руху. Просто вона повинна добре обтягувати тіло, створюючи комфортні відчуття. Крім того, під термокомплекти не потрібно підчіплювати додаткову одяг. Вони носяться виключно на голе тіло, щоб повноцінно виконувати всі необхідні функції.


Вирішуючи, як вибрати дитяче спортивне термобілизна, враховуйте пору року. Наприклад, для літніх занять потрібно купувати виключно синтетичні моделі. Так як в жарку погоду організм особливо потребує звільнення від поту. У прохолодну пору можна купувати більш комбіновані моделі, але бажано, щоб синтетики в них було більше, ніж натуральних ниток. Однак, багато чого буде залежати від того, в яких умовах займається ваша дитина, адже вуличні умови значно відрізняються від тренувань у спортзалі.


Додаткові рекомендації


Також важливою вимогою є гарна якість виробу. Наприклад, якщо ви вибираєте дитячу термобілизну для футболу, звертайте увагу на манеру пошиття. Шви повинні бути рівними і не сильно виступати на тлі основного полотна. Це необхідно, тому що виріб буде щільно прилягати, і неякісні шви можуть залишати сліди.


Більш того, батькам важливо знати, що тіло дитини буде повноцінно дихати і залишиться сухим, не тільки завдяки термомайке або кальсони. Всі шари одягу повинні вміти виводити вологу. Інакше термобілизна виведе піт в наступну кофту, яка намокне і тіло охолоне. Тому, замість того, щоб одягати на своє чадо велику кількість светрів і жилетів, краще придбати один виріб з флісу. Даний матеріал практично не вбирає вологу і не пропускає вітер. Зате структура його плетіння володіє зігріваючими властивостями. Далі потрібно придбати курточку або комбінезон для вашого малюка на мембранної основі. Такий одяг виведе залишки вологи в зовнішнє середовище, що дозволить вашій дитині підтримувати природну температуру під курткою. Як бачите, досить вибрати три речі здатні забезпечити хороший мікроклімат, і ваше чадо буде вільно рухатися на тренуваннях не відчуваючи дискомфорту або незручностей через інтенсивне потовиділення.


Хороший вибір спортивного дитячого термобілизни можна знайти на сайті markamoda.com.ua.