Кожен дбайливий батько приділяє особливу увагу одязі своїх дітей. Особливо це актуально з настанням холодів. Адже, так як діти більш активні, ніж дорослі вони часто потіють, що призводить до переохолодження. Тим, кому набридло постійно лікувати своїх малюків приходять до висновку, що краще придбати термокомплекти, які допоможуть зберігати тіло дитини сухим. Однак багато хто використовує дану одяг не так, як слід, тому вона не приносить бажаний результат. Давайте обговоримо як правильно носити дитячу термобілизну.

 

Покрокові рекомендації


Як вам напевно відомо такі вироби можуть відрізнятися між собою функціональними властивостями і призначенням. Незважаючи на те, який саме комплект ви придбали для свого чада існують універсальні поради, які підходять абсолютно всім. Отже, щоб виріб повноцінно виконувало свої функції воно повинно:

 

  • бути одягнене на голе тіло,
  • щільно прилягати до шкіри
  • і одягатися під правильно підібрані шари подальшої одягу.


Не можна під термобілизна підчіплювати трусики, маєчки або колготки. Винятком можуть бути тільки підгузники. Ця вимога необхідно дотримуватися, так як виріб зможе вивести вологу від організму в тому випадку, якщо воно з ним стикається. В іншому випадку модель буде прилягати до вологої маєчці або колготкам, воно не буде сушити цей одяг. В результаті дитина буде ходити мокрий, що збільшить ймовірність захворювання. Коли білизна, що володіє термоеффектом буде стикатися безпосередньо з тілом вашого чада це дасть гарантію, що він завжди буде сухим, а значить не переохолоджуватиметься. Однак багато що тут залежатиме і від того з якого матеріалу ви придбали дану одяг.


Думаючи про те, як правильно носити термобілизну дітям не забувайте, що воно повинно на них щільно сидіти. Тут важливо не перегнути палицю. Виріб ні в якому разі не повинно віджимати або тиснути на згинах. Дитина потрібно вільно рухатися і здійснювати будь-які рухи. Але з іншого боку неправильно купувати вироби на виріст, які будуть просто звисати. Дане білизна прийнято називати другою шкірою. Це означає, що воно повинно повторювати структуру тіла, бути облягаючим, але не викликаючи при цьому ніяких дискомфортних відчуттів.


І третій важливий факт полягає в правильно підібраних шарах подальшої одягу. Це цілком логічно, адже якщо виріб виводить вологу наверх, то куди вона потім подінеться або вбереться? Дане питання особливо актуальне, якщо ви думаєте про те, як носити термобілизну дітям взимку. Забудьте про бавовняні водолазках і кофтах. Такий матеріал володіє хорошими дихаючими властивостями, але при цьому відмінно вбирає вологу і повільно сохне. Якщо ви одягаєте дитину в подібні речі, тоді не варто витрачатися на покупку термобілизни. Ідеальним варіантом буде одяг, створений з флісу. Вона здатна вивести накопичилася вологу наверх і при цьому зігріти організм вашого чада. На заключному етапі потрібно придбати курточку або комбінезон на мембранної основі. Таке обмундирування дозволить вашим дітям грати і бігати без шкоди для організму навіть в холодну пору року. Крім того, погодьтеся, що це зменшує шари непотрібних светрів і приносить відчуття легкості при рухах.


Додаткові поради


Не тільки кофти, кальсони, боді та футболки мають термоеффектом. На прилавках магазинів можна побачити шапки, балаклави і шарфи. Це дуже практичні моделі, адже у дітей при іграх дуже часто потіє голова і намокають волосся. Тому дані вироби подарують відчуття комфорту і швидко виведуть накопичився запал через повітряні прошарки.


Також важливу роль в тому, як правильно носити термобілизну дитині, грає обслуговування Термокомплект. Наприклад, прийшовши додому після прогулянки потрібно обов'язково вивісити виріб, щоб воно гарненько провітрити. В іншому випадку на наступний день ви одягнете своєму малюкові злегка вологу майку або кофту, яка значно повільніше буде справлятися зі своїми функціями.


Більш того, не забувайте стирати такі моделі. І в залежності від активності вашої дитини робіть це частіше. Дитячий піт не видає неприємний запах, як у дорослих, але він все ж забиває структуру термобілизни. Вона буває різного плетіння і часто нагадує стільники, які наповнюються і злипаються від надмірного впливу поту і шкірного сала. В результаті цього, виріб може гірше виводити вологу, намокати і дитина буде швидше охолоджуватися. Тому частіше вдавайтеся до прання або придбайте відразу кілька комплектів, які можна чергувати, поки одне сохне.


Хороший вибір різноманітного дитячого термобілизни можна знайти на сайті https://markamoda.com.ua/. Тут представлені вироби мають різний склад, що дозволить підібрати саме те, що необхідно для вашої дитини.