З настанням холодів ми все намагаємося не замерзнути як вдома, так і на вулиці. Однак важливо правильно підбирати одяг не тільки на роботу або в гості, але і для часу фізичних навантажень. У такий період, коли тіло жінки піддається інтенсивному потовиділенню особливо важливо зберегти тепло і не переохолоджуватися. Тому давайте обговоримо, як правильно вибрати жіночу спортивну термобілизну для різних ситуацій.

 

Різновид існуючих моделей


Варто відзначити, що в магазинах представлений величезний вибір виробів, що володіють термоеффектом. Вони різняться між собою не тільки фасоном, кольором і дизайном. Величезну роль відіграє склад кожної конкретної моделі. Хоча можна зустріти найрізноманітніші варіації різних матеріалів, прийнято ділити термобілизна на три категорії. це:


• натуральні вироби,
• синтетичні
• і комбіновані.

 

Як вже зрозуміло з назви, перша категорія складається з натуральних волокон. Однак в такому одязі використовуються далеко не будь-які тканини. Згадаймо, що головною відмітною властивістю даного предмета гардероба є його здатність швидко відводити вологу від організму, зберігаючи тіло сухим і теплим. Тому в його створенні часто використовують бавовну і шерсть (особливо мериносових овець), які володіють хорошими вентиляційними властивостями. Крім того, дані матеріали сплетені особливим чином створюючи між поверхнею тіла і одягом повітряні простори, що дозволяють шкірі повноцінно дихати і зберігати тепло. Натуральні волокна не просто швидко вбирають і виводять вологу на поверхню, але і здатні зігріти ваш організм. Тому спортивне термобілизна для жінок даної категорії потрібно купувати для більш пасивних занять, таких як рибалка, ходьба і подібних розваг.

 


Синтетичні моделі призначені спеціально для інтенсивних тренувань. Як відомо, дані матеріали практично не вбирають вологу, що дозволяє швидко виводити її в зовнішнє середовище. Якщо ви шукайте комплект для інтенсивних спортивних навантажень, тоді варто розглянути саме цю категорію. Такі моделі, в будь-який час року, можуть швидше за інших справлятися з великою кількістю виділеної вологи, залишаючи ваше тіло сухим і приносячи приємні відчуття. У літні періоди вони, крім іншого, зможуть захистити ваше тіло від перегріву, а в зимові, від переохолодження. Однак, не забувайте, що даний матеріал взагалі не має ніяких обігрівають властивостей. Він тільки виведе вологу на поверхню.


Комбіноване жіноча термобілизна для спорту поєднує в собі різне співвідношення натуральних і синтетичних волокон. Завдяки такому складу воно може швидко випаровувати вологу на поверхню і надавати деякі зігріваючі властивості. Залежно від комбінацій в кожній конкретній моделі, ці функції будуть різнитися. Така білизна підходить для занять в прохолодних приміщеннях і фітнес центрах, а також в холодну пору року. І все ж багато чого буде залежати від ступеня ваших навантажень. При інтенсивних навантаженнях тіло жінки більше схильні до потовиділенню, тому варто розглянути вироби з меншим додаванням натуральних ниток або зовсім синтетичну білизну. При помірних або малорухомих заняттях, процентне співвідношення натуральних волокон можна збільшувати.

 


Що ще потрібно врахувати?


Щоб під час занять спортом вас не відволікали неприємні відчуття важливо придбати комплект якісного крою. Перевірте шви перед покупкою, щоб уникнути колючих куточків. Рядки повинні бути рівними і не виступати над поверхнею самого білизни, інакше вони будуть залишати сліди на шкірі.


Крім того, жіноча термобілизна для занять спортом потрібно придбати правильного розміру. Це означає, що воно повинно щільно облягати ваше тіло немов друга шкіра. Неприпустимо передавлювання в місцях згину кінцівок або вільне теліпання. Щоб даний предмет гардероба міг повністю виконати своє призначення, він повинен стикатися безпосередньо з шкірою. Тоді при появі крапельок поту він швидко зможе вивести вологу назовні не створюючи при цьому відчуття дискомфорту. Щоб підібрати розмір точно відповідний вашим параметрам, потрібно зняти кілька вимірів вашого тіла. Хороші магазини завжди надають розмірні таблиці, за допомогою яких можна легко визначитися з необхідною вам моделлю. Однак не варто купувати вироби меншого розміру, розраховуючи на те, що воно потягнеться. Виробником заздалегідь закладені такі властивості в білизні з термоеффектом, тому купуйте його в тому розмірі, який повністю відповідає вашим показниками.


Хороший вибір різного термобілизни можна знайти на нашому сайті. Тут представлені моделі в різних колірних забарвленні і фасонах. Крім того, ви легко зможете придбати товар необхідного вам розміру.